KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11727031
nr 1172 7031
Carin Person Åström
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Sign CPÅ, "Omfalos", signerad, daterad 1991, olja på duk, 70x37
Carin Person Åström, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2018
kl 21:03:36
100 kr
150 kr
Carin Person Åström
Läs mer om Carin Person Ã…ström